[fusion_widget type=”WP_Nav_Menu_Widget” margin_right=”” margin_left=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” fusion_display_title=”yes” fusion_border_size=”24″ fusion_border_style=”solid” wp_nav_menu_widget__nav_menu=”12″ fusion_divider_color=”var(–awb-color3)” fusion_bg_color=”var(–awb-color2)” fusion_border_color=”var(–awb-color2)” wp_nav_menu_widget__title=”Terapiler” fusion_bg_radius_size=”10″ fusion_align=”right” /][fusion_widget type=”WP_Nav_Menu_Widget” margin_top=”5″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” fusion_display_title=”yes” fusion_border_size=”18″ fusion_border_style=”solid” wp_nav_menu_widget__nav_menu=”13″ wp_nav_menu_widget__title=”Sorunlar” fusion_bg_color=”var(–awb-color2)” fusion_bg_radius_size=”10″ fusion_border_color=”var(–awb-color2)” fusion_align=”right” /]

Ejakülasyon çözümleri ile cinsel hayatınızda sorunlar yaşamanıza neden olan durumları ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir cinsel yaşama kapı aralayabilirsiniz. Ejakülasyonbozuklukları nedeni ile sorun yaşayan erkeklerden biri olarak sorunun çözümlenmesinde psikolojik destek almayı ihmal etmeyin!

Ejakülasyon, erkeklerin orgazm sonrasında meninin dışarı atılması yani boşalma işlevinin tanımlanmasında kullanılır. Ejakülasyon bozuklukları ise psikolojik ve genetik nedenlere bağlı olarak erkeklerde erken boşalmanın görülmesi durumu olarak ifade edilebilmektedir.

Modern insanın en sık karşı karşıya kaldığı sorunlardan bir tanesi olan cinsel fonksiyon sorunlarının birbiri ile bağlantılı olması bazen karışıklıklara neden olabilmektedir. Bu anlamda elajüksiyon ile ereksiyon yetersizliği aynı anlama gelmez. Birbiri ile çok sık karıştırılan iki kavramdan elajüksiyonunaçıklanması adına belli başlı kıstasların varlığından söz etmek gerekir. Siz de aşağıdaki sorunlarla karşılaşıyorsanız elajüksiyon çözümlerinden yararlanmalısınız.

• Vajene gerçekleşen belirli sayıdaki giriş – çıkış hareketinden önce elajüksiyon görülmesi,
• Kadının orgazm olmaması veya cinsel ilişkinin henüz yarısındayken erkeğin kadından evvel boşalması,
• Erkeğin cinsel organının vajene girişinden hemen sonra ya da girmeden biraz önce Ejakülasyongerçekleşmesi,
• Erkek cinsel organının vajene girişinden sonraki 6-7 dakikalık sürede Ejakülasyon gerçekleşmesi.
Genel anlamda Ejakülasyon durumuna neden olan belirtiler bunlar olsa da erkek ve kadının ne zaman boşaldığından ziyade cinsel hazzın daha değerli olduğu kabul edilir.

Ejakülasyon Çözümlerine Neden Başvurmalısınız?

Ejakülasyon, erkeğin karşılaştığı en mühim sorunlardan bir tanesi olurken bu sorunun ortadan kaldırılabilmesi adına öncelikle sorunun nedenlerine odaklanmak gerekir. Bu noktada organik ve psikolojik nedenler çok önemli rol oynar.

Organik Nedenler

Erkeklerde görülen Ejakülasyon bozukluklarına yönelik nedenlerin tümör, travma, idrar yolu enfeksiyonu ve prostatta görülen enfeksiyonlar olarak sıralanabileceği söylenebilir. Hastalık kaynaklı Ejakülasyonda temel nedenler yukarıdakiler olsa da zaman zaman penis cildindeki hassasiyetin de fonksiyon bozukluklarına neden olacağından söz etmek gerekir.

Organik nedenlerin penis ucundaki sinir hücresi fazlalığı, sinir sistemindeki kontrol mekanizmalarındaki bozukluk olarak da sayılabilir.

Psikolojik Nedenler

Cinsel birleşme öncesinde erkeklerin aşırı heyecanlı olması ve beyinde bulunan Ejakülasyon kontrol merkezinin çok aşırı uyarılması nedeni ile sorunlar yaşanabilmektedir. Erkeklerde cinsel deneyimlerin de ortaya çıkardığı olumsuz etkilerden kaynaklanan sorunlar Ejakülasyon bozuklukları ile karşılaşılmasının temelidir. Deneyimin artması ile psikolojik olarak rahatlama sağlandığından deneyimli bireylerde Ejakülasyon sorununun daha az olduğundan söz etmek muhtemeldir.

Ejakülasyon Sorunlarına Yönelik Seanslar

Erkekler için cinselliğin paylaşılması üstelik bir sorunun gündeme getirilmesi ‘ayıp’ ya da ‘utanç veren’ konular olarak kabul edilir. Bu ön yargı ve yanlış önermeler erkeklerin Ejakülasyon gibi çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalmasına neden olur. Partner ile yaşanacak cinsel hayatın tam anlamı ile darmadağın olmasına neden olacak Ejakülasyon problemlerine yönelik Ejakülasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Uzman bir psikolog eşliğinde hem sorunlarınızı ortadan kaldırabilecek hem de cinsel yaşantınızda daha sağlıklı bir düzene sahip olabileceksiniz. Psikolojik bir sorun olduğu uzmanlarca kanıtlanan Ejakülasyon organik nedenlerden kaynaklandığında dahi psikolog gözetiminde ortadan kaldırılabilmektedir.

Kayseri ve İstanbul Ataşehir ejakülasyon çözümlerimize başvurarak cinsel yaşantınızın bir felakete dönüşmesine engel olun!

“Kaygı yarının faresinin bugünün peynirini yemesidir.”
Samuel Smiles

psikolog berat hazar, Kayseri Psikolog, En iyi psikolog, TMS tedavisi, EMDR terapisi, kayseride psikolog, Depresyon tedavisi, kaygı bozukluğu

Mutluluğun peşine düşülemez; ama ortaya çıkması gerekir.

Yaralarımız çoğu zaman en iyi ve en güzel yanımıza açılan kapılardır.

Randevu Planla

[fusion_form form_post_id=”694″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” /]