Yetişkin Terapisi

İletişimdeki kopuklukları bularak daha etkin bir iletişim yolu belirliyoruz. Dolayısı ile etkili iletişim sağlamayı amaçlıyoruz.

Stres Yönetimi

Hayatın verdiği zorluklara karşı daha etkin bir kontrol yolu belirliyoruz. Topyekün zorluklarla baş etmeyi amaçlıyoruz.

Aile ve Çift Terapisi

Çiftler arasında sorunlara neden olan problemlerin kaynaklarını bularak çözüm yolu belirliyoruz. Ama bunu çözüm odaklı bir yaklaşım ile yapıyoruz.

TMS Tedavisi

Asıl önemlisi duyguları bastırmak yerine yavaş yavaş gün yüzüne çıkarıyoruz. Bunun yanı sıra çeşitli çözüm modelleri ile terapi yapıyorum.

EMDR Terapisi

İnsan, yaşadığı sosyal çevrede gelişen pek çok olayın bir parçasıdır. Çevreden bağımsız düşünülemeyen insanın etkisinde kaldığı büyük olaylardan kurtulması çoğu zaman mümkün olmaz.

Ergen Terapisi

Yenidoğan bebeklik döneminden ergenlik döneminin sonlarına doğru olan bölümü kapsayan uzman desteği gerektiren oldukça ciddi bir psikoloji alanıdır.

Pedegog

Çocuk psikolojisi, insan açısından hayati bir önem taşımaktadır. Çünkü çocuklukta başlayan psikolojik bozukluklara erken müdahale edilmezse yetişkinlik dönemine taşınan bu bozuklukların tedavisi güç olmaktadır. Kayseri’de psikolog hizmetlerimiz arasında çocuk terapisi yer almaktadır.

Online Terapi

Karşı karşıya kaldığınız duygusal çıkmazları ortadan kaldırmak ve hepsinden önemlisi daha kaliteli bir yaşama imza atmak artık çok daha kolay! Eğer ki yüz yüze terapi de çeginceleriniz var ise online terapi sizin için ideal olacaktır.