PSİKOLOJİK TESTLER

Onaylı testlerimizi çözerek kendinizi daha iyi anlmanızda size yardımcı olabiliriz.

SORU- CEVAP

Aklınızda olan soru ve sorunları gizli bir şekilde paylaşabilirsiniz. En kısa sürede cevap vereceğim.

Depresyon

Depresyon, bireylerin sürekli üzüntü duyması ve ilgi yaşaması nedeni ile meydana gelen bir duygu durum bozukluğu olarak ifade edilebilir.

Panik Bozukluk

Panik bozukluk tedavisi ile panik bozukluk hastalığınızı kısa süre de tedavi edebilmeniz mümkün! Panik bozukluğu, bir tür anksiyete bozukluğudur.

Somatizasyon Bozukluğu

Somatik semptom bozukluğu (SSD), bir kişi fiziksel semptomlarla ilgili aşırı, abartılı bir endişe hissettiğinde ortaya çıkar.

Vajinismus

Vajinismus günümüzde pek çok kadının karşılaştığı psikolojik bir problemdir. . Bu kapsamda vajinismusu vajina çevresindeki kasların istemsiz olarak gerilmesi veya kasılması şeklinde de ifade edebiliriz.

Disparoni Tedavisi

Priskoloğunuzun disparoni çözümlerine başvurarak cinsel ilişki sırasında yaşadığınız rahatsızlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Partneriniz ile yaşayacağınız sorunları ortadan kaldırmak adına oldukça değerli olan disparonitedavisi için öncelikle bu sorunun ne olduğunu tanımlamak gerekir.

Anorgazmi Tedavisi

Kadınlar için cinsel hayatın en önemli zorluklarından bir tanesi olan anorgazmi çoğu zaman fiziksel bir hastalık olarak kabul edilmektedir.

Ejakülasyon

Ejakülasyon çözümleri ile cinsel hayatınızda sorunlar yaşamanıza neden olan durumları ortadan kaldırarak daha sağlıklı bir cinsel yaşama kapı aralayabilirsiniz.

Bağımlı Kişilik Bozukluğu

Bağımlı kişilik bozukluğu, gerginlik ve korku hisleriyle karakterize olan, anksiyöz kişilik bozuklukları adındaki grup içinde yer alan bir rahatsızlıktır.

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Obsesif kompulsif bozukluk (OKB) kişileri sürekli tekrarlayan, sonsuz düşünce ve hareket çemberleri içine hapseden, oldukça ketleyici bir psikolojik bozukluktur.

Sosyal Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu

Sosyal fobi olarak da adlandırılan sosyal anksiyete bozukluğunda, kişi sosyal olaylara karşı gereğinden fazla ve nedensiz bir korku duymaktadır.

Cinsel İstek Eksikliği

Cinsel istek eksikliği kadınlarda ve erkekler de sık sık karşılaşılan bir sağlık problemidir.

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu

Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu bireylerin yaşamının her anında derinden etkileyen bir problemdir.

Psikolog Berat HAZAR

Kayseri psikolog ve psikolojik destek ihtiyaçlarınız için yaratıcı ve aynı zamanda işbirlikçi bir yaklaşım uyguluyorum. Kısaca söyleyecek olursak sorunların çözümünde farklı bakış açıları sunarak daha iyi bir hayat yaşamanızda bütünüyle destek oluyorum.