[fusion_widget type=”WP_Nav_Menu_Widget” margin_right=”” margin_left=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” fusion_display_title=”yes” fusion_border_size=”24″ fusion_border_style=”solid” wp_nav_menu_widget__nav_menu=”12″ fusion_divider_color=”var(–awb-color3)” fusion_bg_color=”var(–awb-color2)” fusion_border_color=”var(–awb-color2)” wp_nav_menu_widget__title=”Terapiler” fusion_bg_radius_size=”10″ fusion_align=”right” /][fusion_widget type=”WP_Nav_Menu_Widget” margin_top=”5″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” fusion_display_title=”yes” fusion_border_size=”18″ fusion_border_style=”solid” wp_nav_menu_widget__nav_menu=”13″ wp_nav_menu_widget__title=”Sorunlar” fusion_bg_color=”var(–awb-color2)” fusion_bg_radius_size=”10″ fusion_border_color=”var(–awb-color2)” fusion_align=”right” /]

Online terapi, hayatınızda karşılaştığınız zorlukları aşmanıza yardımcı olacak bir hizmettir.  Bu terapi sayesinde, psikoloğunuzla internet üzerinden görüşebilir, kendinizi daha iyi tanıyabilir ve duygusal sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu yüzden uzaktan terapi, pek çok avantaj sunar. İşte bunlardan bazıları:

Online Terapi, Önyargılardan Uzaktır

Psikoloğa gitmek, bazen toplum tarafından olumsuz bir şekilde algılanır. Bu da bireylerin psikolojik destek almaktan çekinmesine neden olur. Online terapi, bu sorunu ortadan kaldırır. Uzaktan terapi alırken, kimse sizin psikoloğunuzla görüştüğünüzü bilmez. Bu da size gizlilik ve güvenlik sağlar.

Terapi, Zamanınızı Verimli Kullanmanızı Sağlar

Terapi almak için, psikolog kliniğine gitmenize gerek yoktur. Evde ya da iş yerinde, bilgisayarınızın başında oturarak psikoloğunuzla görüşebilirsiniz. Bu da size zaman kazandırır. Ayrıca, online terapi seansları esnek saatlerde gerçekleştirilir. Böylece, size en uygun zamanı seçebilirsiniz.

Bu Terapi Etkili Bir Yöntemdir

Online terapi, klasik terapiden farklı değildir. Psikologunuzla yüz yüze görüşmek yerine, bilgisayar ekranında görüşürsünüz. Psikologunuz size aynı şekilde yardımcı olur, sorularınızı yanıtlar, size önerilerde bulunur ve size destek olur. Uzaktan terapi ile alacağınız sonuçlar, klasik terapiden farklı değildir.

Uzaktan Terapi, Rahatlık Sunar

Online terapi alırken, kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Ev ortamında ya da tanıdık bir yerde psikoloğunuzla görüşmek, sizi daha rahatlatır. Ayrıca, online terapide giyim kuşam gibi konulara dikkat etmenize gerek yoktur. Kendinizi olduğunuz gibi ifade edebilirsiniz.

Online Terapi Fiyatları

Online terapi fiyatları, alacağınız hizmete göre değişir. Uzaktan terapide kaç seans alacağınız, seans süreleri ve psikologunuzun ücreti gibi faktörler fiyatları etkiler. Bu nedenle online terapi fiyatları hakkında net bir bilgi vermek zordur. Ancak terapinin fiyatının klasik terapiden daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Uzaktan terapi ve danışmanlık hakkında daha fazla bilgi almak için online psikologlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun online terapisti bulmak için hemen tıklayın!

psikolog berat hazar, Kayseri Psikolog, En iyi psikolog, TMS tedavisi, EMDR terapisi, kayseride psikolog, Depresyon tedavisi, kaygı bozukluğu

Mutluluğun peşine düşülemez; ortaya çıkması gerekir.

Yaralarımız çoğu zaman en iyi ve en güzel yanımıza açılan kapılardır.

Randevu Planla

[fusion_form form_post_id=”694″ hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” /]